Numer mikrochipa

Brak informacji


 Boguszyce

 Dolnośląskie


ZGŁOŚ POSTDodano: śro 09 gru 2020 10:11

Junior jest psem w typie molosa, ma 8 lat , jest wykastrowany. Waży ok 50 kg.
Historia Juniorka :
Junior trafił pod opiekę ośrodka Przytul Pyska na początku kwietnia po śmierci opiekuna. Jego matką była suczka w typie doga de bordeaux.
Jak każdy molos, był bardzo związany z właścicielem. Długo nie rozumiał sytuacji , w której się znalazł z dnia na dzień. Zmiana otoczenia, osób wokół ,kojec i zamknięcie sprawiły, że poczuł się zagubiony i sfrustrowany.
Czując zagrożenie, zaczął pokazywać zęby i przekierowywać na nas swoje cierpienie i tęsknotę. W stosunku do osób, których nie zna, może wykazywać zasobowość i nieufność. W chwili obecnej, systematyczną pracą doprowadziliśmy do wygaszenia niepożądanych zachowań. Jednak nowy Opiekun musi mieć świadomość , że podstawą pracy z nim jest zbudowanie zaufania i więzi rutynową , spokojną i konsekwentną pracą. Junior w przeszłości uczony był zachowań agresywnych m.in pilnowania jedzenia, ale rozsądne zachowanie człowieka pozwala uniknąć niechcianych reakcji.
Jest to pies, który da się poznać od najlepszej strony tylko osobie, której w pełni zaufa.
Szukamy dla niego mądrego opiekuna, który ma doświadczenie w prowadzeniu psów o mocnej psychice.
Jest energicznym psem, lubiącym długie spacery, kąpiele w stawie, aportowanie. Bardzo lubi średnie i duże suczki . Z samcami również się dogaduje pod warunkiem, ze zostaje umiejętnie wprowadzony do stada.
Mimo krzywd, jakich doznał, lubi być blisko człowieka, któremu ufa. Potrzebuje miłości, zrozumienia i stanowczego prowadzenia bez przemocy i metod awersyjnych.
Najlepiej sprawdzi się w domu z ogrodem. Może mieszkać w kojcu pod warunkiem systematycznych, długich spacerów, podczas , których będzie mógł poznawać teren i zaspokajać potrzeby eksploracji Jest w świetnej kondycji i uwielbia długie wyprawy.
Jeśli lubisz wyzwania, miałaś/eś psa o silnym charakterze i molosy są Ci bliskie, chcesz poznać Juniora - zadzwoń i umów się na spacer Paulina 607 364 581 , Iza 609195277
 


Numer mikrochipa

Brak informacji


Województwo

 Dolnośląskie


Miasto

Boguszyce


ZGŁOŚ POSTDodano: śro 09 gru 2020 10:11
© 2021 Schroniak.pl. All Rights Reserved.
    Przytul Pyska  Obserwuj Drukuj