Jędruś (876/18) | Schroniak.pl

  Imię: Jędruś

  Wielkość: Średni

  Wiek: Senior

  Szuka domu od: 30.07.2018

  Numer ewidencyjny: 876/18

  Zapytaj o zwierzaka

  71 362 56 74


Historia Jędrusia jest tak przeciętna jak jego uroda... Znaleziony starszy kundelek, którego braku w domu nikt nie zauważył sad

Jędrula to średniej wielkości psiak. Jego wiek został oceniony na około 12 lat.

Do ludzi jest nastawiony bardzo przyjaźnie. Z każdym chętnie powędruje na spacer. Nastawia się do głaskania, a nawet wykonuje dziwne "akrobacje" byleby tylko być bliżej człowieka. Jędruś umie chodzić na smyczy, nie ciągnie i nie szaleje. Jest łagodny i miły. W boksie trzyma czystość i nie bałagani.

Jędruś jest mistrzem łapania piłek w locie smiley Na spacer zabrał sobie piłeczkę, nie mam pojęcia skąd. Zaczepiał mnie żebym mu rzucała. Trochę się drażnił i powarkiwał, a zaraz po tym popychał piłkę nosem do mnie. Na komendę grzecznie siada. A jak mu podrzucam piłkę to łapie ją w locie, skacze do góry. Tak, tak, ten senior smiley Biega za piłką i szaleje jak szczeniak.

W kociarni jest bardzo zainteresowany kotami. Choć ma respekt do dużej ilości kotów. Myślę, że na początku znajomości chętnie by kota pogonił, tak dla "rozrywki", ale raczej nie w celach łowieckich. Prawdopodobnie przyjaźń z pewnym siebie kotem jest do wypracowania w domu.

Jędruś baaardzo lubi suczki. Z psami różnie bywa.

Szukamy dla Jędrusia nowego ciepłego domu i nowych troskliwych opiekunów, którzy docenią jego łagodny i miły charakter. A w zamian za psią przyjaźń zapewnią mu godne warunki oraz szczęśliwą psią emeryturę.

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterekJędruś przebywa w województwie Dolnośląskie, w mieście Wrocław
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 2325
OPUBLIKOWANY: pią 12 paź 2018 10:52