Janka i Franio | Schroniak.pl


Janka (kotka) i Franek (kocur) mają ok. 2 miesiące, piękne całe czarne z białymi piórkami na szyi. To kolejne kocie dzieci uratowane z ulicy przed bezdomnością. Franio jest odważny i bardzo ciekawski, zachęca jeszcze trochę nieśmiałą siostrę do wspólnych zabaw i odkrywania uroków bezpiecznego życia w fundacji wśród starszyzny:) Jednak fundacja to nie to samo co dom, dlatego zależy nam na znalezieniu kochającego domu stałego dla tej uroczej pary. Janka i Franio są ze sobą bardzo zżyci, razem się wychowali, razem śpią, jedzą i szaleją - z tego względu preferowane są adopcje w dwupaku lub jako dokocenie/dopsienie. Kociaki są przeurocze, kuwetkowe, oswojone, uwielbiają kontakt z człowiekiem, ale potrafią też zająć się sobą nawzajem pod jego nieobecność co jest również plusem adopcji w 'dwupaku':)

Wszystkich zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt telefoniczny: 600 410 164 lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku:
* Adoptuj Kota FOP: https://www.facebook.com/Adoptuj-Kota-FOP-766415406832149/
* FOP Wrocław: https://www.facebook.com/FopWroclaw/?ref=br_rs
   Wrocław
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto

Dodano: pią 02 sie 2019 12:04 Zgłoś post