Janinka

  Imię: Janinka

  Rasa: Nie rasowy

  Wiek: Dorosły

  Płeć: Ona

  Aktywność: Kanapowiec

  Sterylizacja/Kastracja: TakJaninka (ok. 4 lata) to kotka po przejściach, odłowiona w ciężkim stanie z terenu działek. Mimo niełatwej przeszłości jest bardzo przyjazna i ufna w stosunku do ludzi. Janinka ma piękne, nietypowe umaszczenie, jest bardzo spokojna z natury, uwielbia głaskanie, relax i wylegiwanie się na słońcu. Ze względu na to, że musiała walczyć o byt żyjąc na działkach jest dość zarezerwowana i ostrożna w kontaktach z innymi kotami, jednak nie wdaje się z nimi w konflikty. Teraz potrzebuje tylko spokojnego domu w którym będzie mogła kontynuować swój nowy, bezpieczny rozdział życia.

Obecnie kotka znajduje się pod opieką fundacji FOP we Wrocławiu i jest gotowa do adopcji. Kotka jest samodzielna, bezproblemowa, bezbłędnie korzysta z kuwety. Bez problemu sprawdzi się jako jedynaczka.

Wszystkich zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt telefoniczny: 600 410 164 lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku:
* Adoptuj Kota FOP: https://www.facebook.com/Adoptuj-Kota-FOP-766415406832149/
* FOP Wrocław: https://www.facebook.com/FopWroclaw/?ref=br_rs


Telefon: 600 410 164 Obserwuj

r e k l a m a

Galeria zdjęć


fundacjafop

Zobacz tablice użytkownika
Data dodaniaczw 27 cze 2019 23:38
  
Lokalizacja Wrocław (Dolnośląskie)
  
ID Posta3102
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto