Imię zwierzaka

 Jami


Sterylizacja

 Tak


 Radom

 Mazowieckie


ZGŁOŚ POSTDodano: pon 13 wrz 2021 16:20

Jami jest psiakiem, który wymaga pracy, nie jest psem dla każdego, tylko dla osób z doświadczeniem, w jego przeszłości zdarzyło mu się ugryźć i przejawiać objawy agresji w stosunku do człowieka, dawno nie było już takiego zdarzenia, lecz trzeba być ostrożnym.

Początki pracy z Jamim były ciężkie, na początku nie dawał sobie założyć i zdjąć smyczy, o dotyku nie było nawet mowy... Wolontariusze zaczęli prace z psiakiem i po pewnym czasie nabrał zaufania do wolontariuszki, z każdym tygodniem było widać efekty pracy z psem. Dzięki pracy i regularnym spacerom poprawił swoje zachowanie. Teraz Jami ufa większej ilości osób, daje sobie zdjąć i założyć smycz, lecz czasem miewa swoje humorki. Gdy widzi mu znane osoby jest przyjaźnie nastawiony. Jami na widok wolontariuszy cieszy się w boksie, bo wie, że pójdzie na swój wyczekiwany spacer.

Jest typem psa, który sam decyduje, kiedy chce być głaskany, gdy ma ochotę na pieszczoty sam podchodzi do człowieka, na spacerach woli chodzić niż się przytulać.

Jami potrzebuje cierpliwego domu i odpowiedzialnego opiekuna, który po adopcji podejmie pracę z behawiorystą. Przed adopcją będzie konieczność odbycia kilka spacerów zapoznawczych, ze względu na jego charakter zalecany dom bez dzieci.

Psiak powinien dogadać się z psem po wcześniejszym zapoznaniu.

Urodzony w 2007r.

Wykastrowany, zaczepiony, zaczipowany.

Jami znajduje się w schronisku w Radomiu.

Transport we własnym zakresie.

W sprawie adopcji KONTAKT TYLKO TELEFONICZNY.
533 564 074


Imię zwierzaka

 Jami


Sterylizacja

 Tak


Województwo

 Mazowieckie


Miasto

Radom


ZGŁOŚ POSTDodano: pon 13 wrz 2021 16:20
© 2021 Schroniak.pl. All Rights Reserved.
    Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu  Obserwuj Drukuj