Idealny towarzysz do spacerów i przytulania | Schroniak.pl


Dakar ma ok. 10 lat i od 7 lat cierpliwie czeka na dom, ja już przestałam wierzyć, że uda mi się go znaleźć, ale wiem, że on dalej ma nadzieję i czeka. Dakar na spacerach szczeka dosyć mocno na mijane psy i przechodniów i pewnie dlatego zraża tym do siebie potencjalnych adoptujących. Ale który pies nie szczeka... Brakuje mu trochę wychowania, ale jest przecież tylko porzuconym niechcianym psem. Przy bliższym kontakcie naprawdę zyskuje, to jest kochany misiek, który uwielbia pieszczoty. Dakar potrzebuje trochę czasu, żeby przyzwyczaić się do drugiego psa, ale jak widać na filmach i zdjęciach szybko staje się super przyjacielem dla drugiego psa. Na terenie schroniska szczeka na innych, ale po wyprowadzeniu go do miasta jest spokojnym, grzecznym psiakiem. Jest średniego wzrostu (sięga mniej więcej do kolan), jest wykastrowany. Dakar szybko się uczy, zna komendy "siad", "do mnie". Lubi wspinać się po ogrodzeniu, dlatego nie mógłby być w domu, gdzie jest płot po którym mógłby się wspiąć i przeskoczyć na drugą stronę. Piesek przebywa w opolskim schronisku. Dakar to wspaniały kompan, psi przyjaciel, nocą biega i pilnuje schroniska. Ale teraz powoli traci już nadzieję...
Dakar po strzyżeniu, ciężko poznać prawda?  :) Podczas strzyżenia był grzeczny, chociaż czasem się trochę buntował, ale trudno się dziwić, miał strasznie gruby podszerstek i trochę trwało zanim udało się pozbyć jego skołtunionej sierści. Natomiast w aucie chciał wgramolić mi się na kolana i prowadzić razem ze mną  ;)
   Opole
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto

Dodano: sob 06 kwi 2019 23:50 Zgłoś post