Menu
Cart
Moje konto

lub

Nowe konto


lub


Tablica użytkownika

Napisz do Nas

 Zadzwoń

Imię: Gustaw

Rodzaj:  Pies (Samiec)

Miasto: Wrocław

Województwo: Dolnośląskie

Wielkość: Średni

Wiek: Dorosły

Szuka domu od: 2018


Udostępniając post zwiększasz szansę że znajdę dom!
Nie bądź obojętny udostępnij

Gustaw - wyjątkowy pies szuka domu!


Poznajcie Gustawa! To 3-letni pies w typie teriera, który bardzo potrzebuje domu!
Gustaw to bardzo aktywny i energiczny pies, zatem jeśli jesteś osobą, która uwielbia aktywny tryb życia to z Gustawem nie będziesz się nudzić! Śmiało możesz planować różne ciekawe aktywności i będzie to czysta przyjemność dla Was obojga. Gustaw to także pies, który chętnie słucha poleceń, zatem jest idealny do szkoleń. Jest wpatrzony w człowieka i chętnie się uczy. Bywają momenty kiedy charakterek teriera daje o sobie znać- z niektórymi psami nie potrafi się dogadać. Jednak w czasie przebywania w fundacji mocno już złagodniał i nauczył się jak dobrze się zachowywać. Jest to pies wyjątkowo inteligentny, który przy odpowiednim prowadzeniu będze dumą i radością dla swojego właścicela. Szukamy dla niego osoby, która wykorzysta jego potencjał :). W domu Gustaw jest grzeczny, może zamieszkać z suczką. Jeśli lubisz i chcesz pracować ze swoim psem a dodatkowo zyskać wspaniałego kompana to Gustaw jest psem dla Ciebie!
Jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia.

http://facebook.com/matuzalki.pl
KONTAKT w SPRAWIE ADOPCJI : tel. 519 499 344 ELA fpz@matuzalki.pl
Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej obligującej nowych właścicieli do sterylizacji/kastracji zwierzęcia w ustalonym terminie.
Przy podjęciu decyzji o przygarnięciu zwierzęcia prosimy nie kierować się emocjami, czy chwilowym impulsem. Decyzja powinna być rozsądna i przemyślana. Zwierzę będzie z Wami przez kolejne kilka, kilkanaście lat !!!
Nie wydajemy psów jako stróżujące na łańcuch i do kojca.r e k l a m a
id postu 3785
dodane pon 04 lis 2019 16:25