Gustaw - wyjątkowy pies szuka domu! | Schroniak.pl

  Wielkość: Duży

  Wiek: Senior

  Akceptuje psy: Tylko suczki

  Akceptuje koty: Nie

  Przyjazny dzieciom: Nie

  Kastracja: Tak

  Nr ID szczepienia:: Gustaw

  Zapytaj o zwierzaka

  519499344


Poznajcie Gustawa! To 3-letni pies w typie teriera, który bardzo potrzebuje domu!
Gustaw to bardzo aktywny i energiczny pies, zatem jeśli jesteś osobą, która uwielbia aktywny tryb życia to z Gustawem nie będziesz się nudzić! Śmiało możesz planować różne ciekawe aktywności i będzie to czysta przyjemność dla Was obojga. Gustaw to także pies, który chętnie słucha poleceń, zatem jest idealny do szkoleń. Jest wpatrzony w człowieka i chętnie się uczy. Bywają momenty kiedy charakterek teriera daje o sobie znać- z niektórymi psami nie potrafi się dogadać. Jednak w czasie przebywania w fundacji mocno już złagodniał i nauczył się jak dobrze się zachowywać. Jest to pies wyjątkowo inteligentny, który przy odpowiednim prowadzeniu będze dumą i radością dla swojego właścicela. Szukamy dla niego osoby, która wykorzysta jego potencjał :). W domu Gustaw jest grzeczny, może zamieszkać z suczką. Jeśli lubisz i chcesz pracować ze swoim psem a dodatkowo zyskać wspaniałego kompana to Gustaw jest psem dla Ciebie!
Jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia. 

http://facebook.com/matuzalki.pl
KONTAKT w SPRAWIE ADOPCJI : tel. 519 499 344 ELA fpz@matuzalki.pl
Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej obligującej nowych właścicieli do sterylizacji/kastracji zwierzęcia w ustalonym terminie.
Przy podjęciu decyzji o przygarnięciu zwierzęcia prosimy nie kierować się emocjami, czy chwilowym impulsem. Decyzja powinna być  rozsądna i przemyślana. Zwierzę będzie z Wami przez kolejne kilka, kilkanaście lat !!!
Nie wydajemy psów jako stróżujące na łańcuch i do kojca. 

r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 2956
OPUBLIKOWANY: nie 05 maj 2019 00:03