Gaja | Schroniak.pl


Szczenięctwo małej suni skończyło się z chwilą, w której właściciele, w najgorszy sierpniowy upał, wywalili ją na strych i przekręcili klucz w zamku... Przerażeni sąsiedzi nie zwlekali ani chwili ze złożeniem zawiadomienia.

Gaja jest wulkanem energii. To bystra, radosna, wtulająca się w człowieka sunia :) Bieganie i głaskanie są zdecydowanie jej priorytetami ;)

Gaja została wykąpana, odpchlona, odrobaczona, zaczipowana oraz zaszczepiona p/chorobom wirusowym i wściekliźnie. Suczka ma ok. 12 mies., waży niecałe 15 kg.

Obowiązuje procedura adopcyjna TOZ Wrocław.

Kontakt w sprawie adopcji: Ewa - tel. 609 800 492 (prosimy o wysłanie SMS, w sprawie którego psa się kontaktujesz - na pewno oddzwonimy!)
_____________

POMAGAJ RAZEM Z NAMI

Możesz pomóc nam w pokryciu kosztów weterynaryjnych oraz kosztów utrzymania odbieranych interwencyjnie zwierząt, przekazując darowiznę na nasze konto.

Każda, nawet najdrobniejsza wpłata, jest bezcenna.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział we Wrocławiu

50-312 Wrocław, ul. Żeromskiego 56

PKO BP 59 1020 5242 0000 2202 0251 5096
dla wpłat zagranicznych SWIFT: BPKOPLPW
   Wrocław
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto

Dodano: nie 08 wrz 2019 17:18 Zgłoś post