Figo (662/19) | Schroniak.pl

  Wielkość: Mały

  Wiek: Senior

  Nr ID szczepienia:: Figo

  Szuka domu od: 08.08.2019

  Numer ewidencyjny: 662/19

  Zapytaj o zwierzaka

  71 362 56 74


Figo ma 11 lat, został znaleziony. Właściciel psa też się znalazł, ale niestety nie był zainteresowany odebraniem psa ze Schroniska.
 
Figo to sympatyczny i wesoły pies, ale ma dwie wady. Jest uciekinierem, lubi sobie czasami sam iść na spacer. Aby uniknąć przykrych niespodzianek nowy Właściciel powinien zawsze wyprowadzać psa na smyczy. Idealnie byłoby, gdyby Figo zamieszkał w mieszkaniu, a nie w domu z ogrodem. To powinno zlikwidować problem ucieczek. Druga wada to wielka miłość do ludzi. Figo lubi mieć człowieka zawsze przy sobie. Nie lubi zostawać sam w domu. Wady mogą być początkowo uciążliwe dla nowego Właściciela, ale przy odpowiednim podejściu i zaangażowaniu można pozbyć się problemu.
Może czytając ten opis, ktoś pomyśli, że Figo to pies problematyczny. Fakt to piesek, z którym powinno się troszkę popracować, albo w pełni jego wady, nie aż takie straszne J zaakceptować. Figo ma 11lat, czyli 11 lat był w pełni przez człowieka obsługiwany. Da się? Da się! J  Dlatego bardzo polecamy Figo do adopcji, bo miłości to on ma w sobie więcej niż on sam waży. Zapraszamy do adopcji i spaceru z Figo

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek

r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3430
OPUBLIKOWANY: śro 18 wrz 2019 17:31