Emilek szuka domu | Schroniak.pl

  Wielkość: Mały

  Wiek: Bardzo młody

  Akceptuje psy: Tak

  Akceptuje koty: Tak

  Przyjazny dzieciom: Starsze dzieci

  Aktywność: Aktywny

  Kastracja: Tak

  Rasa: Nie rasowy

  Nr ID szczepienia:: Emil

  Szuka domu od: 05.09. 2019

  Zapytaj o zwierzaka

  519499344


Emil to młody ( około 1,5 roku) wiejski kawaler. Troszkę nieśmiały i lekko wydygany młody piesek o ogromnym uroku osobistym. Razem z kumplem biegał obok trasy szybkiego ruchu pod Wrocławiem i nie chciał dać się złapać, teraz nie chce żeby przestawać go głaskać :). Potrzebuje chwili żeby odnaleźć się w nowych sytuacjach jednak idzie mu to świetnie. Odrobina cierpliwości i miłości sprawi, że Emil będzie cudownym towarzyszem życia dla nowego właściciela. W dużym stadzie psów nie czuje się zbyt komfortowo i czeka na ten jeden jedyny dom z niecierpliwością, Emilek ma już zaplanowaną kastracje i drugie szczepienie. 
rn
rnObowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
rnPrzy podjęciu decyzji o przygarnięciu zwierzęcia prosimy nie kierować się emocjami, czy chwilowym impulsem. Decyzja powinna być rozsądna i przemyślana. Zwierzę będzie z Wami przez kolejne kilka, kilkanaście lat!
rnNie wydajemy psów jako stróżujące na łańcuch i do kojca.
rntel. 519 499 344 Ela

r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3346
OPUBLIKOWANY: nie 01 wrz 2019 12:57