Donka (83/19) | Schroniak.pl

Tablica użytkownika

Kategoria: Pies (Suczka)

Wielkość: Mała

Wiek: Senior

Nr ID szczepienia: Donka

Szuka domu od: 23.01.2019

Numer ewidencyjny: 83/19

r e k l a m a

Donka (83/19)

Donka - całe życie zmarnowane na łańcuchu sad

Donka to nieduża około 10-letnia suczka. Wcześniej mieszkała w budzie i na łańcuchu, na wsi. Aż trudno uwierzyć, że ta niewielka suczka pilnowała całego dobytku, ale rzeczywiście na początku była "bojowa".
Została zabrana stamtąd przez osoby, które chciały jej pomóc i odwieziona do schroniska. Teraz czeka na prawdziwie mieszkaniowe "luksusy".

Donka na początku swojego pobytu w schronisku była nieufna. Ze strachu próbowała nawet ugryźć. Ale dzięki cotygodniowym spacerom z wolontariuszami to już historia. Donka grzecznie chodzi na smyczy. Wręcz czeka na spacery. Jest grzeczna. Dość energiczna i ruchliwa. Z koleżanką z boksu - Luną żyje w zgodzie.

Donka powinna zamieszkać w ciepłym domu. W związku z tym, że wcześniej nie miała szansy nauczyć się domowego savoir vivre'u to będzie wymagała trochę więcej cierpliwości, a może wcale nie. Róznie to z tymi psiakami z budy bywa. Ale ktoś kto zdecyduje się Donkę adoptować musi pamiętać, że to już na dobre i złe.

Donka czeka na najlepszy dom i człowieka z serduchem we wrocławskim schronisku.

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek

ID POSTU: 3009
DODANY: pon 03 cze 2019 12:02