DeeDee | Schroniak.pl

Hej Człowieki, jestem DeeDee i przebywam we Wrocławiu smiley
Moje życie to nie bajka – w wieku 3 miesięcy zachorowałam na śmiertelną chorobę, z którą dzielnie walczyłam. Ciotki trzymały za mnie kciuki, wspierały i dbały jak tylko mogły.  Byłam małym kociakiem, ale bardzo wojowniczym – chciałam żyć bo wiedziałam, że gdzieś tam czekają na mnie moje Człowieki! I co? Przeżyłam! Czaicie to? Udało mi się, dałam radę! ???? Niestety choroba pozostawiła we mnie ślad – moje jelita są wrażliwe, więc muszę przestrzegać specjalnej diety oraz pielęgnować pupkę. Wiadomo, nie jest to sytuacja idealna bo każdy kot ma czasem ochotę zjeść coś ekstra, ale ja się wcale nie smucę, bo po co? Wierzę, że gdzieś tam czeka na mnie moja Rodzina. sad
Obecnie mam 6 miesięcy, jestem bardzo rozmruczana i kocham wszystkich (Psy i inne koty są super! Jest się z kim bawić!), wiem jak korzystać z kuwety. Szukam Moich Człowieków – takich, z którymi będę mogła spać na poduszce. Będą mnie głaskać i smyrać, napełniać moją miseczkę i bawić się. Będą kochać i dbać i nigdy już nie będę musiała siedzieć sama w zamkniętej klatce lub wędrować między domami tymczasowymi. Gdzie jesteście? Napiszcie do mojej ciotki, ona Wam wszystko opowie:

r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3445
OPUBLIKOWANY: nie 22 wrz 2019 10:26