Dali | Schroniak.pl

Dali to trzyletni, przepiękny, długowłosy owczarek niemiecki. Pod naszą opieką jest od 13 lutego. Trafił do nas z chorą łapą, w której zagnieździły się dwie, wyjątkowo oporne i paskudne bakterie. Po ośmiu tygodniach antybiotykoterapii i zmiany opatrunków Dali źle się poczuł - konieczna była pilna amputacja łapy.

Od zabiegu minęło już kilka tygodni. Dali czuje się wspaniale, a brak łapy w żaden sposób nie odbija się na jego funkcjonowaniu. Ten piękny kawaler przebywa w naszym domu tymczasowym. Świetnie toleruje inne psy, aczkolwiek będzie próbował być psem dominującym. Dali lubi pogonić kota... więc dom z kocim sierćiuchem odpada!

Idealny towarzysz rodziny. Zostaje sam, nie demoluje, trzyma czystość. Ideał! ????

Dali jest zaszczepiony, odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany.

‼️WAŻNE: ‼️ Dali zostanie wydany do domu z ogrodem lub do mieszkania na parterze. Ze względu na brak jednej łapy powinien unikać chodzenia po schodach!Podaruj Daliemu dom i otwórz przed nim serce!Dali przebywa w województwie Dolnośląskie, w mieście Wrocław
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 1987
OPUBLIKOWANY: wto 09 lip 2019 12:48