Imię zwierzaka

 Foksik


Sterylizacja

 Tak


 Radom

 Mazowieckie


ZGŁOŚ POSTDodano: wto 14 wrz 2021 18:39

Pies przebywa w Radomiu (woj. mazowieckie), ale ogłaszany jest także na inne miasta w celu zwiększenia szans na adopcje.

Foksik to niesamowicie kochany, wrażliwy i czuły pies. Każdy spacer spędza wpatrzony w człowieka. Gdy tylko ktoś poświęci mu odrobinę uwagi, Foksik przytula się albo kładzie na plecach domagając się pieszczot.

Zapytacie – co taki uroczy, mały psiak robi jeszcze w schronisku? Niestety los nie był dla niego łaskawy...

Foksik trafił do schroniska jako kilkumiesięczne szczenię. Okres, w którym powinien poznawać świat, uczyć się nowych rzeczy, nawiązywać interakcje z ludźmi, spędził w zamkniętym, schroniskowym boksie. Teraz odczuwa skutki długotrwałego pobytu w tym miejscu.

Z powodu słabej socjalizacji Foksik jest psem lękliwym. Boi się nowych miejsc, dźwięków oraz mężczyzn. W środowisku, w którym czuje się bezpiecznie jest psem cudownym, wesołym, energicznym, chętnym do pracy i zabaw z człowiekiem - nie da się w nim nie zakochać! Niestety w nowym miejscu odczuwa ogromny stres i potrzebuje czasu oraz pracy, aby przełamać swoje lęki.
Wierzymy jednak, że gdzieś czeka na niego ktoś, kto zdecyduje się mu pomóc. Zapewni bezpieczne miejsce, będzie cierpliwie pracował nad zwalczaniem lęków Foksika

Foksik urodził się w roku 2018.
Jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji
517634246


Imię zwierzaka

 Foksik


Sterylizacja

 Tak


Województwo

 Mazowieckie


Miasto

Radom


ZGŁOŚ POSTDodano: wto 14 wrz 2021 18:39
© 2021 Schroniak.pl. All Rights Reserved.
    Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu  Obserwuj Drukuj