Cudne rodzeństwo Folfa i Efa czekają na dom | Schroniak.pl

  Płeć: Kotka

  Wiek: Dorosły

  Akceptuje koty: Tak

  Sterylizacja/Kastracja: Tak

  Rasa: Nie rasowy

  Zapytaj o zwierzaka


Piękna Folfa ma około 5 lat, jej siostra Efa około 3 lata. Kotki zostały uratowane przed bezdomnością i trafiły do fundacji w której prawie na stałe się zadomowiły... już bardzo długo czekają na nowy dom, a telefony w ich sprawie milczą i milczą :( Kotki są wysterylizowane, odrobaczone i zaszczepione, posiadają książeczki zdrowia. Obie siostry są wszystkiego ciekawe, uwielbiają kocie towarzystwo i wszelkiego rodzaju zabawy, godzinami obserwują ludzi ale nie mają jeszcze odwagi żeby wykonać pierwszy krok, połasić się, zamruczeć. Są jeszcze trochę nieufne w stosunku do ludzi ale wolontariusze pracują nad ich pewnością siebie i zaufaniem. Jednak w fundacyjnych warunkach proces socjalizacji jest niestety dość długotrwały ze względu na ilość kotów, które również wymagają opieki oraz ograniczony czas spędzony w towarzystwie ludzi. Obie kotki są bardzo delikatne, łagodne, nieśmiałe dlatego bardzo potrzebują odpowiedzialnego domu i cierpliwości ze strony nowych właścicieli żeby w pełni się otworzyć i wieść spokojne, szczęśliwe życie wśród "swoich":) Bardzo prosimy o dom dla tego cudownego rodzeństwa. Kotki są bezproblemowe, prawie "niezauważalne", potrzebują jedynie trochę miłości i czasu.

Preferujemy adopcje w dwupaku lub jako dokocenie :)

Dane kontaktowe
Wszystkich zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt telefoniczny: 661 661 160 - lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku:
* Adoptuj Kota FOP: https://www.facebook.com/Adoptuj-Kota-FOP-766415406832149/
* FOP Wrocław: https://www.facebook.com/FopWroclaw/?ref=br_rs

r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3325
OPUBLIKOWANY: nie 25 sie 2019 20:44