Cudna Neska szuka domu | Schroniak.pl

  Płeć: Kotka

  Wiek: Dorosły

  Akceptuje koty: Tak

  Sterylizacja/Kastracja: Tak

  Rasa: Nie rasowy

  Nr ID szczepienia: Neska

  Zapytaj o zwierzakaNeska to cudna 3letnia bura kotka, która już 2 lata czeka na swój wymarzony dom stały. Wydaje się jakby na stałe zamieszkała w fundacji - niestety telefony w jej sprawie wciąż milczą... Jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona i posiada książeczkę zdrowia. Neska jest bardzo odważna i wszystkiego ciekawa, uwielbia kocie towarzystwo i wszelkiego rodzaju zabawy. Jest jeszcze trochę nieufna w stosunku do ludzi ale bardzo dobrze rokuje, potrzebuje jedynie trochę czasu, cierpliwości i spokoju żeby się w pełni otworzyć (po godzinach pracy wolontariuszy, w ciszy i spokoju staje się zupełnie innym kotem, daje się głaskać, jest bardziej ufna, otwiera się w "kameralnej atmosferze") Jednak w fundacyjnych warunkach proces socjalizacji jest niestety dość długotrwały ze względu na ilość kotów, które również wymagają opieki oraz ograniczony czas spędzony w towarzystwie ludzi. Neska bardzo potrzebuje odpowiedzialnego, cierpliwego, wyrozumiałego domu w którym będzie wiodła spokojne życie.

Preferujemy adopcje w dwupaku lub jako dokocenie :)
Dane kontaktowe
Wszystkich zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt telefoniczny: 661 661 160 lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku:
* Adoptuj Kota FOP: https://www.facebook.com/Adoptuj-Kota-FOP-766415406832149/
* FOP Wrocław: https://www.facebook.com/FopWroclaw/?ref=br_rs

r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3324
OPUBLIKOWANY: nie 25 sie 2019 20:26