Cudna Folfa czeka na dom | Schroniak.pl

  600 410 164

  Płeć: Kotka

  Wiek: Dorosły

  Akceptuje koty: Tak

  Sterylizacja/Kastracja: Tak

  Rasa: Nie rasowyPiękna biało-bura Folfa ma ok 5 lat. Została uratowana przed bezdomnością i trafiła do fundacji w której prawie na stałe się zadomowiła...kotka już bardzo długo czeka na nowy dom, a telefony w jej sprawie milczą i milczą :( Kotka jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona, posiada książeczkę zdrowia. Folfa jest wszystkiego ciekawa, uwielbia kocie towarzystwo i wszelkiego rodzaju zabawy, godzinami obserwuje ludzi ale nie ma jeszcze odwagi żeby wykonać pierwszy krok, połasić się, zamruczeć. Jest jeszcze trochę nieufna w stosunku do ludzi ale wolontariusze pracują nad jej pewnością siebie i zaufaniem. Jednak w fundacyjnych warunkach proces socjalizacji jest niestety dość długotrwały ze względu na ilość kotów, które również wymagają opieki oraz ograniczony czas spędzony w towarzystwie ludzi. Folfa jest bardzo delikatna, łagodna, nieśmiała dlatego bardzo potrzebuje odpowiedzialnego domu i cierpliwości ze strony nowych właścicieli żeby w pełni się otworzyć i wieść spokojne, szczęśliwe życie wśród "swoich".

Preferujemy adopcje w dwupaku lub jako dokocenie :)

Dane kontaktowe
Wszystkich zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt telefoniczny: 600 - pokaż numer telefonu - lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku:
* Adoptuj Kota FOP: https://www.facebook.com/Adoptuj-Kota-FOP-766415406832149/
* FOP Wrocław: https://www.facebook.com/FopWroclaw/?ref=br_rs
   Wrocław
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto

Dodano: nie 25 sie 2019 20:44 Zgłoś post