Menu
Cart


LOGOWANIE NOWE KONTO

Tablica użytkownika

Kategoria: Pies (Samiec)

Wielkość: Duży

Wiek: Dorosły

Przyjazny dzieciom: Starsze dzieci

Aktywność: Aktywny

Kastracja: Tak

Nr ID szczepienia:: Chester

Szuka domu od: 11.04.2018

Numer ewidencyjny: 426/18

r e k l a m a

Chester (426/18)

Chester to najlepszy przykład na to, że nigdy nie należy skreślać nikogo, bez dania szansy i podania pomocnej łapy...

Całe swoje przedschroniskowe życie Chester spędził na podwórzu, bez zbytniego kontaktu z człowiekiem, bez spacerów. Nic dziwnego, że nie umiał chodzić na smyczy i nie był przychylnie nastawiony do ludzi innych niż jego opiekun, takie było jego "zadanie" - pilnować. I robił to najlepiej jak umiał, jak oczekiwano. Niestety po śmierci opiekuna ta jego wierność i posłuszeństwo obróciły się przeciwko niemu. Rodzina sobie z nim nie mogła poradzić, czy nie chciała i tak z łatką agresywnego trafił do schroniska.

I niestety nadal zła sława sprawia, że jeszcze chyba nikt nigdy nie chciał Chestera poznać ani adoptować. Na szczęście paru wolontariuszy nie odpuściło. Mimo początkowej niechęci Chestera do obcych, mimo, że nie znał smyczy, to w końcu dał za wygraną i polubił spacery i ludzi, którzy mimo wszystko go odwiedzają. Teraz Chester to zupełnie inny pies. W schronisku zyskał nowe życie, a teraz czas na jeszcze lepsze w nowym, dobrym domu .

Chester to duży psiak trochę w typie husky. I rzeczywiście to pies z werwą. Na początku spaceru ciągnie, ale nie ma co się dziwić, jeżeli wychodzi z boksu tylko raz w tygodniu. Gdy się już trochę zmęczy idzie spokojnie, trzyma się człowieka, reaguje na wołanie i wraca. Potrafi nawet usiąść na komendę, ale tylko jeżeli wie, że w zamian dostanie kawałek parówki ;) Uwielbia głaskanie i czochranie. Teraz bardzo lubi kontakt z ludźmi. Tylko trzeba dać mu szansę się poznać.

Chester potrzebuje ludzi tak samo energicznych jak on, którzy lubią dłuższe przechadzki. Dom z ogrodem z wejściem i spaniem w środku, gdyby tylko chciał, byłby idealny. Ale i w większym mieszkaniu powinien się odnaleźć przy odrobinie wyrozumiałości i dużej dawce ruchu.

Jeżeli myślisz poważnie o adopcji dużego dojrzałego psiaka to przyjdź i pospaceruj z Chesterem parę razy. Poznaj go i daj się poznać! Nic nie tracisz.

Kontakt wolontariuszka: 663-937-454

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek

ID POSTU: 3463
DODANY: śro 25 wrz 2019 14:35