Basterek | Schroniak.pl

  : Basterek

  : 04.06.2019

  Nr ID szczepienia: 15

  Szuka domu od: 16

  Numer ewidencyjny: 18

  : 89

  : 101

  Zapytaj o zwierzaka

  790-241-451


POCHODZENIE: UG LUBIN

Bastek jest miłym psem, lecz z nieco zadziornym charakterem. W kontakcie z obcymi jest nieśmiały, wycofuje się. Potrzebuje sporo czasu na adaptację, więc wymaga wyrozumiałości ze strony przyszłego właściciela. Dużo łatwiej jest mu zaufać kobiecie, chętniej z nimi nawiązuje kontakt, natomiast przed naszą męską częścią załogi czuje lęk.
Pies chętnie chodzi na spacery, lubi spędzać czas z człowiekiem, jednakże często to on wyznacza granice na ile człowiek może sobie w stosunku do niego pozwolić – ceni sobie prywatność.

Bastek ma problem z radzeniem sobie z emocjami, kiedy za bardzo się ekscytuje to zaczyna podgryzać człowieka, jednakże jest to forma sygnalizowania z jego strony, że coś jest nie tak.

Bastek dogaduje się z innymi zwierzętami, akceptuje psy i koty. Utrzymuje czystość, więc w mieszkaniu jak najbardziej się odnajdzie. Nadaje się tylko do starszych dzieci, które zrozumieją potrzebę prywatności Bastka.

r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3202
OPUBLIKOWANY: śro 17 lip 2019 09:59