:: GOSIEK :: | Schroniak.pl


:: GOSIEK ::


:: GOSIEK ::

Został zabrany z podwórka na ul. Kutrzeby we Wrocławiu. Był bardzo chory (koci katar, odwodnienie), jest jeszcze w trakcie leczenia, ale powoli finiszujemy. To starszy kocurek, praktycznie bez ząbków. Większość życia (lub może i całe) spędził na wolności, dlatego jest bardzo płochliwy, ale łagodny. Nie może wrócić na ulicę, musi znaleźć stały dom, ktory da mu czas na aklimatyzację i zapewni opiekę i dużo miłości, ktorej najprawdopodobnie nigdy nie zaznał. Gosiek w DT daję się głaskać opiekunce, cierpliwie przyjmuję leki, ale na razie najlepiej czuje sie w ukryciu, chociaż na filmiku widać jak pięknie się powoli otwiera na człowieka. Kto pokocha Gosiulka?

* szacowana data urodzenia: 2005/2009
* odpchlony, odrobaczony i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)


Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

W przypadku zainteresowania adopcją pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety on-line (http://goo.gl/forms/jhAxXFuv0a) - odpiszemy/oddzwonimy w celu umówienia się na zapoznanie ze kotkiem.---

www.przygarnijkota.pl
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3370
OPUBLIKOWANY: pią 06 wrz 2019 18:26