:: GOSIA :: | Schroniak.pl

:: GOSIA ::

Została złapana na terenie Elektrociepłowni na ul. Łowieckiej we Wrocławiu w celu kastracji, razem ze swoim bratem Olafem. Okazała się być młodziutką koteczką, której chcemy dać szansę na dom. Boi się jeszcze człowieka, ale jest łagodna. Potrzebuje domu, który będzie gotowy czekać, aż się zaaklimatyzuje, który da jej czas na zrozumienie, że człowiek nic jej nie zrobi, który pokocha ją bezwarunkowo i będzie czekać na odwzajemnienie miłości przez nią.

* szacowana data urodzenia: 01.2019
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana


Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

W przypadku zainteresowania adopcją pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety on-line (http://goo.gl/forms/jhAxXFuv0a) - odpiszemy/oddzwonimy w celu umówienia się na zapoznanie ze kotkiem.---

www.przygarnijkota.pl

r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3371
OPUBLIKOWANY: pią 06 wrz 2019 18:30