:: ELEKTRONEK szuka domku :: | Schroniak.pl

    Płeć: Kocurek

    Wiek: Bardzo młody

    Akceptuje koty: Tak

    Sterylizacja/Kastracja: Tak


:: ELEKTRONEK szuka domku ::
Ten ok półroczny kocurek od jakiegoś czasu zaczął przychodzić podczas karmienia na ul. Ptasiej we Wrocławiu nowy. Oswojony, brudny i chudy. Na szczęście znalazło się dla niego miejsce w domu tymczasowym i jest już bezpieczny. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Uwielbia człowieka, miziania i głaskanie. Ładnie dogaduje się z innymi kotami. Czeka na swój wymarzony domek, w którym będzie mógł spędzić resztę życia, gdzie będzie kochany i przytulany.
* szacowana data urodzenia: październik 2018
* odpchlony, odrobaczony, zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

W przypadku zainteresowania adopcją pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety on-line (http://goo.gl/forms/jhAxXFuv0a) - odpiszemy/oddzwonimy w celu umówienia się na zapoznanie ze kotkiem.---

www.przygarnijkota.pl
   Wrocław
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto

Dodano: czw 04 lip 2019 13:23 Zgłoś post