:: Dobrusia SZUKA DOMKU :: | Schroniak.pl


:: Dobrusia SZUKA DOMKU ::
Dobrusia została zabrana z terenu Elektrociepłowni kilka miesięcy temu w złym stanie (rana na grzbiecie, najprawdopodobniej po walce z kuną, tragiczny stan uzębienia, świerzbowiec). W domu tymczasowym u Marty przeszła leczenie i okazała się strasznym miziakiem! Ma ok. 5-7 lat. W stosunku do obcych bywa trochę nieufna, ale przy swoim opiekunie ciągle domaga się głaskania i mruczy. Szukamy dla Dobrusi spokojnego domu (bez małych dzieci), może być na dokocenie (chociaż zdarza się, że czasem bywa troszkę zazdrosna/ dominująca w stosunku do innych kotów). 
Obecnie przebywa w DT u Alicji.

* szacowana data urodzenia: 2013
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana
* sanacja jamy ustnej


Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

W przypadku zainteresowania adopcją pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety on-line,odpiszemy/oddzwonimy w celu umówienia się na zapoznanie z kotem

Wypełnij ankiete
   Wrocław
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto

Dodano: pią 12 kwi 2019 13:19 Zgłoś post