Trufel (175/17)

Informacje dodatkowe

  Wiek: 12 lat

  Imię: Trufel

  Numer ewidencyjny: 175/17

  Szuka domu od: 12.02.2017

Kontakt

71 362 56 74 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Trufel trafił do schroniska z urazem przedniej łapy. Został oceniony na 12 lat, wielkością sięga do kolan. Przez dłuższy czas przebywał w odizolowaniu z łapką w gipsie. Teraz gdy trafił do boksów głównych, nikt nie zatrzymuje się przy jego wybiegu - Trufelek dużo ujada, najpewniej ze stresu, co może być odebrane jako niechęć do ludzi. Nie ma w nim jednak cienia agresji. Zaledwie w ciągu tygodnia Trufel zrobił duże postępy. Okazał się być chętnym na spacery i energicznym, skorym do zabawy psiakiem:) choć na przesadne szaleństwa nie pozwala mu na razie łapa, na którą utyka gdy się zmęczy. Trufelek nie jest nachalny, ale gdy już zaufa i rozluźni się przy opiekunie, podchodzi zawołany. Nie ma nic przeciwko drapaniu po krawacie czy głaskaniu. Miziany potrafi rozłożyć się na grzbiecie i nadstawić brzuch do drapania;) W stosunku do innych psów bezkonfliktowy, raczej odwraca głowę niż szuka zaczepki. Daje się obwąchiwać, choć jeszcze trochę niepewnie. Lubi smakołyki i jest delikatny podczas karmienia z ręki. Trufel szuka opiekuna wyrozumiałego, który da mu czas i zyska jego zaufanie, a tym samym zapewni poczucie bezpieczeństwa. Wymaga też regularnej dawki ruchu, dzięki czemu jego łapa będzie mieć szansę na rehabilitację i rozruszanie. W schronisku już widać, że każdy spacer pozwala mu dłużej biegać :) Trufel NIE szuka budy, ale domu, w którym będzie członkiem rodziny.

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek
r e k l a m a

Film


Schronisko Wrocław

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 387
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.