Trik szuka domu!

Informacje dodatkowe

  Wiek: 1 rok

  Imię: Trik

  Kastracja: Tak

  Rasa: Nie rasowy

Kontakt

509 450 480/504 725 567 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Trik trafił do schroniska z interwencji. Widać było, że nie miał przyjemnego życia. Psiak miał zaawansowane entropium oczu, był wychudzony i miał przerośnięte pazury. Przeraźliwie bał się obcych i nie umiał sobie poradzić w nowej sytuacji. 
Jednak szybko podjęto pracę nad uleczeniem jego skrzywdzonej duszy i ciała. Wystarczyło kilka dni, żeby przestał się bać i zaufał nowym osobom, z którymi uwielbia wychodzić na spacery, przytulać się i bawić. 
Obecnie jest już po zabiegu usunięcia entropium a jego oczy wyglądają o niebo lepiej. W przyszłości problem z oczami nie powinien już wystąpić. Trik bez problemu pozwala sobie na zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.
Trik jest psem dość emocjonalnym, mocno przywiązującym się do opiekuna. Wymaga kilku korekt zachowania, ale z pewnością można stwierdzić, że jest psem pojętnym i nauka powinna przychodzić mu z łatwością. Jest, psem, który prawdopodobnie mieszkał w mieszkaniu, ponieważ potrafi zachować się w pomieszczeniach, zachowuje czystość. 
Zna kilka podstawowych komend.
Trik wniesie do nowego domu wiele radości i będzie wiernym przyjacielem na długie lata.
TRIK
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 02/2017
WZROST: OK 55 CM
WAGA: 23 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY, DO SPRAWDZENIA
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU ZE STARSZYMI DZIEĆMI
r e k l a m a

wojtek g

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2316
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Konto prywatne
.

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.