Tofik – wesoły psiak czeka na Ciebie!

Informacje dodatkowe

  Imię: Toffik

  Kastracja: Tak

  Akceptuje koty: Tak

  Akceptuje psy: Tak

Kontakt

790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Tofik to młody, około roczny psiak, który szuka dobrego domu! Jest bardzo radosnym, energicznym psem, który zyskuje po dłuższym poznaniu. Początkowo budzi grozę – zza krat swojego boksu jest odważny i szczeka na obcych, co może zniechęcić, ale gdy wyjdziemy na spacer i troszkę lepiej się poznamy z Tofciem, to staje się on przekochanym psem.
Nie jest typem leniwca, zdecydowanie nie. Uwielbia spacery, bardzo wylewnie okazuje radość wobec swoich ukochanych wolontariuszy i opiekunów. Na wybiegu szaleje za piłeczkami! Cudowny towarzysz do codziennych aktywności na świeżym powietrzu ????
Tofik poszukuje domu bez malutkich dzieci. Może się wystraszyć gwałtownych ruchów, potrzebuje odrobiny spokoju i czasu na zapoznanie z nowym otoczeniem. Tofik jest łagodny wobec psów, nawet prowokowany warczeniem innego psa, stara się go uspokajać i zachęcać do kulturalnego zapoznania. Koty ignoruje, jedynie te syczące, niedobre obszczekukje ze strachu.
Tofik zachowuje czystość, nie niszczy. Może stać się psem mieszkaniowym.

Pies przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.
r e k l a m a

Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1368
Kategoria: Psy małe
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.