Tekla – pogodna sunia, towarzyszka rodziny!

Opis

Tekla trafiła do schroniska razem z Kilerem. Poznaliśmy ją prawie rok temu, kiedy właściciel zwrócił się do nas z prośbą o pomoc. Pojechaliśmy, przekazaliśmy trochę karmy dla psów. Otrzymaliśmy informację, iż psiaki muszą zmienić miejsce. Ich warunki pozostawiały wiele do życzenia, a prognoza długotrwałego leczenia właściciela, z częstymi wyjazdami do szpitali nie wróżyła zbyt dobrze… Ogłaszaliśmy, niestety domy się nie znalazły, sytuacja człowieka zmieniła się na drastycznie złą i psiaki trafiły pod nasze skrzydła…
Tekla przeszła zabieg sterylizacji, jest po szczepieniach i w pełni gotowa do adopcji. Jest bardzo wesołym czworonogiem, wiemy że świetnie będzie funkcjonować w rodzinie z dziećmi, potrafi nawet obronić młodszych członków stada przed zagrożeniem. Jest psem łagodnym i cierpliwym wobec ludzi. Kocha zabawy, piłeczkowe szaleństwa na wybiegu.
Szukamy jej domu najlepszego na świecie smiley Zachowuje czystość. Akceptuje inne zwierzęta.
Piesek przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.

Album Tekli na FB
r e k l a m a

Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1370
Kategoria: Suczki duże
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.