Takiny Niczyje

(Konto prywatne)
takinyniczyje@onet.eu
FACEBOOK
Adres:
Wrocław
Dolnośląskie
Takiny niczyje powstały, żeby nasi znajomi na FB nie mieli nas dość. Że my tylko psy, kotki, ranne ślimaki, nie kupuj, adoptuj i nie jedz mięsa. Odkąd mamy Takiny na nasze prywatne profile powrócą dyskusje o literaturze, polityce i fizyka kwantowa. Hm. Profil takinowy służy komunikacji z naszymi zwierzolubnymi przyjaciółmi i znajomymi (czyli tzw. znajomymi królika). To tu będziemy ogłaszać do adopcji zwierzęta znajdujące się pod naszą opieką, a czasem zbierać środki na ich leczenie (oczywiście za pośrednictwem zaprzyjaźnionych OPP). A najczęściej będziemy pewnie zbierać pieski przydrożne i przyuliczne kocięta.
Przyjęło się mówić, że "działamy sami", czyli nie w strukturach organizacji czy stowarzyszeń. Dzięki społeczności Takinowej będziemy działali razem:) Dlatego do współpracy zapraszamy każdego kto chciałby stworzyć DT dla takinowych zwierząt lub zostać takinowym marszandem.O!
A tak w ogóle to dziecię takina (Budorcas taxicolor) jest najpiękniejsze na całej ziemi! Potwierdza to nasz geolog!

Wsparcie portalu

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny