Szogun (192/16)

Informacje dodatkowe

  Wiek: 7 lat

  Imię: Szogun

  Numer ewidencyjny: 192/16

  Szuka domu od: 9.02.2016

  Kastracja: Tak

Kontakt

71 362 56 74 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Szogun to zdecydowanie pies dla ludzi aktywnych. Kocha biegać, skakać przez przeszkody, aportować piłkę. Łagodny, przyjaźnie nastawiony do ludzi, nie ma problemu z innymi psami, wręcz jest nieco uległy. Czasem odzywa się w nim pieszczoch i wystawia brzuch do miziania :)
W schronisku doskwiera mu brak ruchu, a w konsekwencji nuda i nadwaga.  Jest sprawny i bardzo silny, z radością będzie towarzyszył nowemu właścicielowi w długich spacerach, bieganiu, a nawet wycieczkach po górach.
Szogun jest roztrzepany, trochę nadpobudliwy, ale kontaktowy i chętny do pracy. To pies, który musi mieć zajęcie i kontakt z człowiekiem. Trzeba popracować z nim trochę i m.in. oduczyć go ciągnięcia na smyczy, ale to pojętny zwierzak,a za pracę odwdzięczy się wielką przyjaźnią i przywiązaniem.

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek
r e k l a m a

Schronisko Wrocław

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 199
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.