Szeryf (109/18)

Informacje dodatkowe

  Wiek: 9 lat

  Imię: Szeryf

  Numer ewidencyjny: 109/18

  Szuka domu od: 28.01.2018

  Kastracja: Tak

Kontakt

71 362 56 74 SKONTAKTUJ SIĘ

r e k l a m a

Opis

Szeryf to sporych rozmiarów psisko, takie średnio-większe, które było sobie kiedyś wolnożyjącym, trochę zdziczałym psem. Jak wiadomo, Wrocław to nie miejsce dla dzikich psów, więc postanowiono spróbować odmienić życie Szeryfa i odstawiono go do schroniska, gdzie przynajmniej jest bezpieczny, ma pełny brzuszek i czeka na DOM.
Okazało się, że Szeryf jest fantastycznym, miłym psem, nadal skorym do zabaw i psikusów. Reaguje na swoje imię i wołany na spacerze biegnie do człowieka. Na spacerach, w których towarzyszyła nam kilkuletnia dziewczynka sprawował się na medal, pozwalając się głaskać i przytulać.
Ze swoim kumplem z boksu żyje w całkowitej zgodzie, ba, chłopaki na spacerach nawet potrafią pić wodę jednocześnie z jednej małej miseczki, co pozwala przypuszczać, że spokojnie dogadałby się z drugim psem w domu.

Szeryf jest aktywnym psiakiem, któremu nie wystarczy spacer wokół bloku, potrzebne mu są dłuższe spacery, kontakt z ludźmi i innymi psami.

Szeryf to taki pies, z którym jak raz pójdziesz na spacer to od razu masz ochotę go adoptować a jak pozwolisz mu się wyhasać to natychmiast będziesz ukochanym człowiekiem Szeryfa

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek

Tel. do wolontariuszki 604946466

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1978
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny