Spartan

r e k l a m a

Opis

Spartan to pies, który nie wyróżnia się wyglądem. Zapewne miał być owczarkiem, jak wiele takich śmiesznych kundelków. Gorąco liczymy na jego adopcję, gdyż jest naprawdę wdzięcznym psem.

Psiak trafił do nas z łańcucha… Żywot spędził jako stróż nie wiadomo czego, przy budzie. Właściciel zmarł, a psiak zamieszkał w schronisku. Nie wygląda na specjalnie przejętego tym faktem, jest pozytywnie nastawiony do świata.

Po około dwóch tygodniach pobytu w schronisku, okazało się, że jest to naprawdę miły i bardzo kontaktowy pies! Z chęcią przebywa z człowiekiem i bardzo lubi spacery. Jest starszy, ale ma w sobie sporo wigoru.

Psy akceptuje – z chęcią się z nimi zapoznaje, a na koty nie zwraca uwagi.

Psiak całe życie mieszkał na dworze, nie nadaje się do mieszkania. Jest psem cierpliwym i w kontakcie z wolontariuszami i pracownikami okazuje wyłącznie radość, nie ma w nim agresji.

 


Telefon: 790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2479
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Schronisko

Wsparcie portalu

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny