Śnieżek

Informacje dodatkowe

  Imię: Śnieżek

  Szuka domu od: marzec 2019

  Kastracja: Tak

r e k l a m a

Opis

ŚNIEŻEK poleca się do adopcji smiley

Nie wyobrażam sobie tej historii inaczej jak zakończoną adopcją do cudnego domku. Ten kocurek sam sobie dał szansę i nie można go zawieść.

Do fundacyjnego domku trafił jako przerażony, dziki kocurek znaleziony na obrzeżach Wrocławia. Wyczyszczenie mu uszu i podanie leku na świerzba wymagało nie lada odwagi z mojej strony.

Nie wiem co spowodowało to cudowne przeobrażenie ale...na dzień dzisiejszy Śnieżek jest dającym się całować myziakiem uwielbiającym kontakt z człowiekiem. Pilnie poszukujemy dla niego domku ponieważ lęka się trochę mojej kociej watahy. Jest u mnie od niedawna więc nie zdąrzył jeszcze ustawić się w kociej hierarchii.

Pokochajcie Śnieżka lub przynajmniej udostępnijcie. Kontakt pod nr tel. 695 663 622. Kocurek jest wykastrowany, zaszczepiony, testy fiv/felv ujemne
fot. Ewa Sulka Fotografia

Telefon: 695 663 622 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Fundacja KOTlandia

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2836
Kategoria: Kocurek
Typ użytkownika: Fundacja

Wsparcie portalu

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny