Smerfetka

Informacje dodatkowe

  Wiek: 13 lat

  Imię: Smerfetka

  Szuka domu od: 28.08.2018

Kontakt

790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Smerfetka jest psem, który miał dom. Znamy jej historię i wiemy, co ją spotkało. Nie ma tutaj dramatu krzywdzenia psa, znęcania się nad nim. Jest choroba opiekunki i zaniedbanie obowiązków… Psy przebywały w mieszkaniu, które rzadko opuszczały na spacery. Nie miały książeczek zdrowia, ich profilaktyka weterynaryjna nie istniała.

Smerfetka ma ok. 13 lat. Nie jest szczeniakiem, ale nie jest też psem, który jest w tragicznej kondycji. Jest psem radosnym, pozytywnym, oddanym opiekunom. Trafiła do nas z guzem na listwie mlecznej i przeszła zabieg mastektomii.

Smerfetka akceptuje inne zwierzęta. Jest otwarta w stosunku do ludzi, delikatna i nienachalna. Lubi pieszczoty i dodaje śmiałości Gwiazdce, jej towarzyszce niedoli.

Suczka ma problemy z zachowaniem czystości, niestety. Szukamy jej domu już do końca jej życia, który pokocha tego cudacznego psiaka i zechce odmienić jej historię na lepszą, pozytywną!

r e k l a m a

Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2291
Kategoria: Suczki małe
Typ użytkownika: Schronisko
.

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.