Rick

Informacje dodatkowe

  Wiek: 1,5 roku

  Imię: Rick

  Szuka domu od: 21.06.2018

Kontakt

790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

DATA PRZYJĘCIA: 21.06.18

POCHODZENIE: GMINA RUDNA

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA, OK. 16 KG

Rick to około 1,5 roczny dzieciak, który trafił do schroniska ze swoim równie zabawnym koleżką – Mortym. Wizualnie jest uroczym psiakiem, który bawi na sam widok ???? Całego uroku dopełnia jego krótki, gruby ogonek.

To psiak bardzo przyjazny i otwarty na swoich opiekunów. Jest odrobinkę nieufny wobec nowo poznanych osób, ale jest niesamowicie pozytywny i nie ma w nim ani grama agresji. Psiak jest równie przyjaźnie nastawiony do innych zwierząt. Może zamieszkać w domu z dziećmi.

Rick średnio potrafi chodzić na smyczy. Poszukujemy mu raczej domu z większym terenem do biegania, cierpliwego i zdeterminowanego ewentualnie nauczyć młodziaka poruszania się na smyczy.

Pies nie nadaje się do mieszkania, zachowuje czystość pod warunkiem swobodnego wychodzenia na zewnątrz. Nie niszczy pozostawiony sam, ale potrzebuje dawki ruchu i spędzania czasu z człowiekiem.

 

Rick na stronie www schroniska
r e k l a m a

Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2009
Kategoria: Psy małe
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.