Oskar - wspaniały pies szuka rodziny

Informacje dodatkowe

Kontakt

695 752 709 SKONTAKTUJ SIĘ

r e k l a m a

Opis

Ten psiak ze zdjęcia został znaleziony w długi majowy weekend. Był przywiązany w okolicach cmentarza żydowskiego w Przedborzu, czyli na zupełnym odludziu. Musiał głodować przez dłuższy czas, a właściciel, który wydał na niego wyrok, musiał go karmić rzadko i w dodatku byle czym. Ten spory całkiem zwierzak po przewiezieniu do lecznicy weterynaryjnej ważył niecałe 20 kg, a na jego ciele było widać wszystkie żebra.
Pomimo tego wszystkiego czego doświadczył jest bardzo przyjazny i domaga się pieszczot człowieka. Uwielbia spędzać czas z ludźmi i jeść. Pochłania ogromną ilość karmy, jakby chciał zrobić sobie zapas na później. Zawsze kiedy wolontariusz idzie do domu on go odprowadza i patrzy trochę z wyrzutem, jakby pytając się dlaczego już musi iść. Czeka niecierpliwie na tego jedynego, prawdziwego, kochającego opiekuna, z którym będzie mógł spędzić wiele wspaniałych lat.
Kontakt
Tel. 695 752 709 // w przypadku nieodebrania proszę zostawić sms'a
e-mail: radomskotoz@o2.pl

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Radomsku

Oskar gotowy do adopcji już dziś!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
Istnieje możliwość transportu zwierzaka.

anchi

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2278
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Towarzystwo
.

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.