Odyn (999/18)

Informacje dodatkowe

  Wiek: 11 lat

  Imię: Odyn

  Numer ewidencyjny: 999/18

  Szuka domu od: 04.09.2018

  Kastracja: Tak

r e k l a m a

Opis

Odyn jest dużym, postawnym, dojrzałym psem. Jest bardzo silny i ma też mocny charakter. Do ludzi jest nastawiony przyjaźnie. Ufny i radosny. Chętnie chodzi na spacery. Lubi kontakt z ludźmi. Chętnie poddaje się takim zabiegom jak np. czesanie. Umie chodzić na smyczy, choć robi na nas wrażenie jakby kiedyś mógł być trzymany na łańcuchu. Odyn potrzebuje bardzo bardzo dużo ruchu, aby się zmęczyć . Ponieważ zmęczony Odyn to szczęśliwy Odyn. Jeżeli chodzi o charakter to taki typ psa północy – jak husky. Do innych psów Odyn jest nastawiony negatywnie, więc w nowym domu musi być psim jedynakiem. Mimo, że Odyn został oceniony na 11 lat to nie jest to typ „zgrzybiałego” dziadka, ale raczej dojrzały energiczny pies w średnim wieku. Najlepszy kandydat na opiekuna dla Odyna to doświadczona osoba z silnym charakterem, która lubi bardzo długie spacery z psem. Najlepszy dom dla Odyna to dom z ogrodem, ale dom przy rodzinie, gdzie Odyn miałby możliwość wejścia do domu gdyby miał ochotę. Pewnie mając swoją ukochaną rodzinę i swoje podwórko chętnie będzie „chronił” domu.

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek

Telefon: 71 362 56 74 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2314
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Schronisko

Wsparcie portalu

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny