Nikita poleca się do adopcji

Informacje dodatkowe

  Wiek: 4 lata

  Imię: Nikita

  Numer ewidencyjny: 460

  Akceptuje koty: Nie

  Akceptuje psy: Nie

Kontakt

888 702 700 | 663 330 583 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Nikita (4 lata) została znaleziona pod drzewem, do którego została przywiązana. Były z nią jej 3 szczeniaczki. Sunia została porzucona przez kogoś, kto nie miał skrupułów i ani grama empatii.
Nikita jest łagodna i sympatyczna, wykarmiła już swoje dzieciaki, schronisko znalazło dla nich nowe domy, a ona trafiła do zewnętrznego boksu, gdzie z niecierpliwością wypatruje tego właściwego człowieka.
Sunia akceptuje spokojne psy, w stosunku do znajomych ludzi jest łagodna. Potrzebuje konsekwentnego przewodnika o gołębim sercu, bo z Nikitą można wiele osiągnąć, ale tylko po dobroci. Sunia bardzo ładnie się uczy przy nagradzaniu smaczkami, a jedzenie bardzo ją motywuje do pracy. Można powiedzieć, że bardziej preferuje towarzystwo kobiet, mężczyźni są na początku traktowani przez nią z dużą nieufnością. Nikita jest psem o delikatnej budowie, ale gdy wypatrzy na horyzoncie innego zwierzaka, to trzeba się trochę napocić, żeby zwrócić jej uwagę na opiekuna i zmienić kierunek spaceru - ciągnie do innych czterołapków. Nikita nie lubi kotów, jest typem łowcy.
r e k l a m a

Amstaff Team Łódź

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 50
Kategoria: Suczki średnie
Typ użytkownika: Konto prywatne

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.