Nepal

Informacje dodatkowe

    Imię: Nepal

    Szuka domu od: 27.02.2018

Kontakt

790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ

r e k l a m a

Opis

Nepal jest psem, który szuka pomocy. Niestety, jego wcześniejsze doświadczenia sprawiły, że jest psem niesamowicie wycofanym i szukamy dla niego domu, który go zaakceptuje jakim jest.
Nepal jest z nami od długich miesięcy. Początkowo był czarną kulką wbitą w kącik swojego boksu i patrzył tymi wielkimi, brązowymi oczami z wielkim przerażeniem. Gdy trafił na pawilon i zyskał psiego kolegę, odważnego kolegę, stał się bardziej otwarty na kontakt z ludźmi – to znaczy, mając u boku odważnego psa, Nepal chętnie wychodzi na spacery. Gdy znowu jest sam, zamyka się w sobie i leży zwinięty w kłębek.
Nepal szuka domu z ogrodem, szczelnie ogrodzonego. Może zamieszkać w kojcu. Warunkiem koniecznym jest obecność drugiego psa otwartego na ludzi i inne zwierzęta.
Nepal donośnym szczekaniem próbuje zawsze odstraszyć intruzów od wybiegu swojego boksu. Pewniej z kolegą, czy koleżanką smiley
Wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto pokocha Nepala i zechce po prostu pomóc najbardziej wystraszonemu psu w schronisku.

Przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.

Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2184
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Schronisko
.

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.