Muffinka

r e k l a m a

Opis

Muffinka – wpół dzika sunia bez szans na dom…

Muffinka w schronisku przebywa od grudnia 2017 roku. Trafiła do nas wskutek interwencji Fundacji, ówcześnie jako matka 3 szczeniąt. Oczywiście jak w tych historiach bywa – maluchy znalazły dobre domki, ona niestety nie, bo jej adopcja to temat będący ogromnym wyzwaniem.

Muffinka żyła dziko. Jej domem były pola, łąki, lasy, schronieniem lisie/borsucze nory, a źródłem pożywienia to, co akurat znalazła. Nie miała kontaktu z ludźmi, była zupełnie niezależna.

Podczas pobytu u nas jedyny krok naprzód, jaki poczyniliśmy to wychodzenie na spacery. Dzieje się to jednak w określonych warunkach (spokój, brak obcych psów, ludzi, hałasu) i na określonych zasadach (z jej towarzyszem z boksu, na długiej, kilkunastometrowej lince, aby dać jej poczucie swobody i oddalenia od człowieka).

Jakiego domu jej szukamy?

Na pewno nie mieszkania. Dom z innym psem/psami, duża, dobrze ogrodzona przestrzeń, gdzie będzie miała po prostu spokój. Czy uda się wypracować jej zaufanie? Być może tak, być może nie.

Muffinka szuka po prostu pomocy. Może nigdy nie zostanie przyjaciółką rodziny, nie będzie wylewnie witać opiekunów. Chociaż w schronisku widać jej ekscytację rano, gdy psy są witane przez pracowników. Trudno nam przewidzieć. Na tę chwilę wiemy tyle, ile napisaliśmy…


Telefon: 790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ Obserwuj


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2391
Kategoria: Suczki średnie
Typ użytkownika: Schronisko

Portal Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny