Morus z Kryniczna do adopcji

Informacje dodatkowe

  Wiek: 8-10 lat

  Imię: Morus

  Kastracja: Tak

Kontakt

502 170 379 tylko SMS SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Morus już prawie całkowicie doszedł do siebie i bez większych problemów. z wiejskich klimatów wszedł w życie wielkiego miasta Zaakceptował wielkomiejski hałas - tramwaje, autobusy, auta i tłumy ludzi, zaś nie za bardzo na razie radzi sobie z karetkami i syrenami innych pojazdów uprzywilejowanych - potrafi wówczas dać piękny koncert wycia na środku chodnika ;)

Psiak bardzo grzecznie chodzi już na smyczy, jest kontaktowy, zainteresowany światem i bardzo towarzyski w stosunku do ludzi oraz innych psów. W domu tymczasowym mieszka z suczkami i pięcioma kotami. Z koleżankami dogaduje się bez większych problemów, czasami trochę kłócąc się przy miskach i smaczkach, natomiast do dzisiaj nie udało się oduczyć go gonienia za kotami. Nie przysparza natomiast żadnych problemów przy pielęgnacji - można mu bez problemu zajrzeć do uszu, zakropić oczy, wytrzeć łapki po spacerze lub też zabrać coś z pyszczka - nie ma w nim agresji, jest pogodnym i zgodnym psem.

Morusek przytył już 2 kg i waży obecnie ok. 14 kg. Nadal ma wilczy apetyt i nie jest wybredny w jedzeniu. Wytarta szyja pięknie porasta sierścią. Pies jest zgrabny, skoczny i bardzo sprawny jak na swój wiek, który lekarz weterynarii określił na ok. 8-10 lat. Uwielbia grać w piłkę i chodzić na długie spacery - idealny pies dla średnio aktywnych ludzi :)

Link do albumu z interwencji: Kliknij tutaj

Pies został wykąpany, odpchlony i odrobaczony. Jak dojdzie całkowicie do zdrowia, zostanie wykastrowany. Obowiązuje procedura adopcyjna TOZ Wrocław.
Kontakt ws. adopcji: Anna - tel. 502 170 379 (prosimy o wysłanie SMS, w sprawie którego psa się kontaktujesz - na pewno oddzwonimy!)
r e k l a m a

TOZ Wrocław

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 357
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Towarzystwo

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.