Miły, grzeczny, spokojny ....prawie beagle

Informacje dodatkowe

  Wiek: 2 lata

  Imię: TYTUS

  Szuka domu od: 25.01.2018

  Kastracja: Tak

  Do dzieci: Starsze dzieci

  Akceptuje koty: Tak

  Akceptuje psy: Tak

  Rasa: Beagle

Kontakt

519499344 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

TYTUS - pies, który cały czas tęskni.
​Na początku roku przez kilka dni siedział na przystanku autobusowym w Długołęce. Nie ruszał się stamtąd na krok. Leżał zwinięty w kłębuszek na łące za wiatą, albo siedział i bardzo żałośnie wył. Chętnie korzystał z poczęstunków pasażerów czekających na autobus . Ewidentnie na kogoś tam czekał. 
​Trafił do Ośrodka Matuzalki gdzie przez kilka dni nie wychodził z ciepłej budy. Wyprowadzaliśmy go na spacery na smyczy i kiedy  poczuł się już swobodnie zaczęliśmy go wypuszczać "luzem". Niestety .... wykorzystał nasze zaufanie i zwiał . Przez kilka dni nie było o nim info poczym zadzwonił pan z Długołęki (okolice przystanku) i poinformował nas, że ma Tytusa. Pies wrócił na "swoje" miejsce. W kilka dni znaleźliśmy mu dom adopcyjny na Stabłowicach. Na drugi dzień po adopcji przez nieuwagę i głupotę nowego opiekuna Tytus zwiał po raz kolejny. Po paru dniach odnalazł się i wrócił do Ośrodka. Teraz czeka na adopcje przez mądrego, spokojnego i doświadczonego opiekuna, który spowoduje, że Tytus szybko poczuje się bezpiecznie i zwiąże się uczuciowo z nową Panią lub Panem.
​Więcej info pod nr tel : 519 499 344  
r e k l a m a

Fundacja Pomocy Zwierzętom Matuzalki

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1461
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Fundacja

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.