Merdek

Informacje dodatkowe

  Wiek: 6 msc

  Imię: Merdek

  Szuka domu od: 01.09.2018

Kontakt

790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Merdek to psiak, którego zgłoszono znalezionego na Placu Wolności w Świdnicy. Z informacji, jakie nam przekazano, psiak miał dom, ale nie dbano o niego należycie.

Merdek jest śmiesznym mixem owczarka niemieckiego, tylko troszkę mu się nie urosło. Zostanie średniej wielkości psiakiem (według naszych przypuszczeń, choć możemy się mylić). Ma zaledwie 6 miesięcy, a to oznacza wielkie wyzwanie dla nowego właściciela psa.

Pies zna podstawy zachowania czystości. Wpadki się zdarzają, ale zna cel spaceru. Potrafi chodzić na smyczy, jednakże jest psem mocno pobudliwym. W ekscytacji zaczyna gryźć smycz, gryźć ręce. Trzeba go nauczyć kontroli i wyciszania. Merdek ma również problemy z zostawaniem w samotności – wyje i piszczy.

Inne zwierzęta akceptuje, ale wszystkie traktuje jako kompana do zabaw. Zachęca je, narzuca się im, sporadycznie szczeka na nie prowokując do działania smiley

Merdek jest psiakiem łagodnym i proludzkim. Jest jednak dzieciakiem, któremu nie poświęcono dość czasu i potrzebuje tego od nowego właściciela. Zyskał sympatię naszych wolontariuszy i jest wdzięcznym ufnym psem.

Merdek stanowi wyjątek od reguły innych psów do adopcji – nie został wykastrowany ze względu na zbyt młody wiek. Nowy właściciel otrzyma skierowanie celem wykonania zabiegu za 0 zł w jednej z dwóch lecznic w Świdnicy i będzie to jego obowiązkiem przy adopcji psiaka.

r e k l a m a

Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2292
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Schronisko
.

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.