Luka szuka domu!

Informacje dodatkowe

Kontakt

Marta 518 022 871 SKONTAKTUJ SIĘ

r e k l a m a

Opis

Luka trafiła do schroniska z ulicy, była zadbana, aczkolwiek jej sierść wskazywała na to, że prawdopodobnie była psem mieszkającym na dworze. Jednak w pomieszczeniach również zachowuje się poprawnie. Widać, że potrzebuje większej przestrzeni do życia - dobrze czuje się w roli stróża - lubi poszczekać i zaznaczyć swoją obecność. Niemniej jednak nie zostanie wydana do kojca.
Luka jest psem radosnym, wesołym, aktywnym, uwielbiającym chodzić na długie spacery. Ładnie chodzi na smyczy i łapie kontakt z przewodnikiem.
Bez problemu można wykonywać przy niej wszystkie zabiegi pielęgnacyjno-weterynaryjne. W stosunku do ludzi jest otwarta i bardzo przyjazna.
Będzie idealnym towarzyszem na długie lata.
LUKA
W TYPIE OWCZARKA NIEMIECKIEGO 
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 06/2014
WAGA: 28 KG
WZROST: 62 CM
STOSUNEK DO PSÓW: ŚREDNIO POZYTYWNY-NA SPACERACH NIE REAGUJE, ALE Z PEWNOŚCIĄ SUCZEK NIE AKCEPTUJE. MOGŁABY ZAMIESZKAĆ Z DUŻYM ZRÓWNOWAŻONYM SAMCEM.
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY- W RAZIE KONIECZNOŚCI MOŻNA SPRAWDZIĆ.
STOSUNEK DO DZIECI: BĘDZIE BRANY POD UWAGĘ DOM Z DZIEĆMI

wojtek g

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2202
Kategoria: Suczki duże
Typ użytkownika: Konto prywatne
.

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.