Koka

Opis

Jeśli mamy wskazać psa, który najbardziej potrzebuje pomocy, to właśnie ona – KOKA. Jest psem, który całe dnie spędza wciśnięty w kąt własnego boksu. Koka to  sunia, która ma dwa oblicza, w boksie skryta i wystraszona, zaś poza nim radosna i skupiona na człowieku. Jest delikatna i potrzebuje chwili do pełnego oswojenia z nową sytuacją. Z pewnością jej aklimatyzacja nie potrwa tydzień, a troszkę dłużej przy pełni zrozumienia ze strony nowego właściciela.

Koka ma silny instynkt łowny, ze zwierząt akceptuje jedynie psy a i czasem je potrafi zdominować. Jej kolegą w boksie jest samiec równy jej wielkości i dogadują się ze sobą. Nie polecamy jej do domu z malutkimi, krzyczącymi dziećmi – Koka się boi takich zachowań. Szybko się też przywiązuje, więc niestety zdarza się że tęskni za opiekunem.Nadawałaby się do domu z ogródkiem żeby mogła się spokojnie przechadzać, kiedy tylko chce

Wyświetl więcej zdjęć
r e k l a m a

Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1955
Kategoria: Suczki średnie
Typ użytkownika: Schronisko
.

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.