Kiler – wierny obrońca domu czeka na Ciebie!

Informacje dodatkowe

  Imię: Kiler

  Kastracja: Tak

  Do dzieci: Starsze dzieci

  Akceptuje koty: Nie

  Akceptuje psy: Tylko suki

Kontakt

790-241-451 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Kiler – piesek zabrany razem z Teklą z Ziębic. Oprócz zapchlenia i braku szczepień nic mu nie dolegało. Poznaliśmy go prawie rok temu, kiedy jego właściciel zwrócił się do nas z prośbą o pomoc. Pojechaliśmy, przekazaliśmy trochę karmy dla psów. Otrzymaliśmy informację, iż psiaki muszą zmienić miejsce. Ich warunki pozostawiały wiele do życzenia, a prognoza długotrwałego leczenia właściciela, z częstymi wyjazdami do szpitali nie wróżyła zbyt dobrze… Ogłaszaliśmy, niestety domy się nie znalazły, sytuacja człowieka zmieniła się na drastycznie złą i psiaki trafiły pod nasze skrzydła…
Kiler przeszedł zabieg kastracji i odpchlenie+odrobaczenie. Czeka teraz na szczepienie i będziemy aktywnie szukać mu domu. Sprawdzi się świetnie w domu bez malutkich dzieci. Może towarzyszyć suczce, koty goni. Musi trafić do osoby stanowczej i konsekwentnej.
Dedykowany do domu z ogródkiem, odwdzięczy się pilnując posesji i szczekając na obcych smiley

Piesek przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.
r e k l a m a

Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1369
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.