Karat – radosny psiak do kochania!

r e k l a m a

Opis

Karat to pies, który miał niegdyś dom. Był znajdą i u obecnej właścicielki mieszkał kilka lat. Niestety, osoba starsza miała problem z utrzymaniem 2 psów, kota i samej siebie ze skromnych świadczeń socjalnych. Doszło do nieszczęścia – podczas Dni Świdnicy psy szarpnęły swoją właścicielkę, kobieta złamała rękę, a psy zamieszkały u nas. Wskutek interwencji instytucji miejskich, próśb samej właścicielki, psy zostały u nas, kobieta zrzekła się praw do nich i są przekazane do adopcji. Karat i Koral lepiej aby znalazły domy u odpowiedzialnych osób, które będą świadome ich potrzeb i zapewnią im dobre warunki.
Karat to wesoły, żywiołowy pies. Potrzebuje domu, który zapewni mu dość dużo ruchu i spacerów. Jest bardzo łagodnym psem, jednakże ze względu na swoją nieostrożność, nie polecamy go do domu z bardzo malutkimi dziećmi – może przewrócić. Pies mieszkał w mieszkaniu, zachowuje czystość. Pies bardzo boi się nagłych gestów, szuka wyrozumiałego domu, który da mu swobodę i zrozumie potrzebę indywidualności.
Karat ma problem z zostawaniem w samotności, szuka drogi wyjścia do swojego opiekuna. Najlepiej, gdyby znalazł dom, w którym nie musi zostawać sam na długie godziny.
Akceptuje inne psy. Poszukuje domu, w którym spędzi jeszcze wiele lat swojego życia!

Przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.

Schronisko Świdnica

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1868
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

    Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
    i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
    za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


    Partner medialny

    Partner techniczny