Kacper (159/18)

Informacje dodatkowe

  Wiek: 12 lat

  Imię: Kacper

  Numer ewidencyjny: 159/18

  Szuka domu od: 06.02.2018

Kontakt

71 362 56 74 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

O Kacperku wiemy niewiele…
Mały, niewidomy piesek, znaleziony, gdy wieczorem dreptał samotnie gdzieś w okolicy torów kolejowych. Na jego szczęście losem samotnego psiaka zainteresowała się dobra dusza, która zabezpieczyła pieska i przekazała do Schroniska. Jak do tej pory nikt go nie szukał.
Kacperek jest spokojnym, łagodnym pieskiem. Na początku był bardzo zagubiony. A nowe miejsce sprawiło, że nie umiał się poruszać, wchodził w ścianę. Teraz już trochę się oswoił. Kacper chodzi na powolne spacerki, na których musi wszystko obwąchać. Jest dość mały więc można go nosić na rękach. Z innymi psami żyje w zgodzie. Denerwuje się jedynie, gdy jest zaczepiany przez nachalne zwierzaki. Na koty nie reaguje.
Kacper potrzebuje spokojnego domu oraz cierpliwego i troskliwego opiekuna, który da mu czas na oswojenie się np. z rostawieniem mebli w domu. Dziadek nie potrzebuje długich kilometrowych spacerów, a raczej krótkich bardzo powolnych dystansów, więc szukamy osób mniej aktywnych.

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek
r e k l a m a

Schronisko Wrocław

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1737
Kategoria: Psy małe
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.