Joker (1142/17)

Informacje dodatkowe

  Wiek: 9 lat

  Imię: Joker

  Numer ewidencyjny: 1142/17

  Szuka domu od: 10.10.2017

  Kastracja: Tak

Kontakt

71 362 56 74 SKONTAKTUJ SIĘ

Opis

Joker to duży, silny pies w typie husky. Jest to pies bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi. Ufny od pierwszego wejrzenia. Przymilny z niego słodziak. Łagodny do ludzi. Jednak do innych psów jest nastawiony negatywnie, więc w nowym domu powinien być psim jedynakiem. Jak na psa rasy (prawie) husky przystało Joker uwielbia ruch i długie spacery. Ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia zabawę piłką i aportowanie – chętnie oddaje piłkę by rzucić mu jeszcze raz i jeszcze i jeszcze… Gdy Joker jest wybiegany to wtedy ładnie chodzi przy nodze. Bo Joker jest najbardziej szczęśliwy na spacerze. Opiekun dla Jokera to koniecznie musi być osoba, która codziennie spędza czas na długich spacerach. Osoba, która chętnie spędzi z psem czas na dworze, np. rzucając mu piłkę. Przy odpowiedniej dużej dawce ruchu Joker nie musi koniecznie mieszkać w domu z ogrodem, choć pewnie nie pogardziłby własnym terenem do biegania. Ale przy tak ruchliwym psie własny ogródek nie powinien być jedyną formą „spaceru”. Joker czeka na ludzi równie energicznych jak on sam!

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek
r e k l a m a

Schronisko Wrocław

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1188
Kategoria: Psy duże
Typ użytkownika: Schronisko
.

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.