Jędruś (876/18)

Informacje dodatkowe

  Wiek: 12 lat

  Imię: Jędruś

  Numer ewidencyjny: 876/18

  Szuka domu od: 30.07.2018

Kontakt

71 362 56 74 SKONTAKTUJ SIĘ

r e k l a m a

Opis

Historia Jędrusia jest tak przeciętna jak jego uroda... Znaleziony starszy kundelek, którego braku w domu nikt nie zauważył sad

Jędrula to średniej wielkości psiak. Jego wiek został oceniony na około 12 lat.

Do ludzi jest nastawiony bardzo przyjaźnie. Z każdym chętnie powędruje na spacer. Nastawia się do głaskania, a nawet wykonuje dziwne "akrobacje" byleby tylko być bliżej człowieka. Jędruś umie chodzić na smyczy, nie ciągnie i nie szaleje. Jest łagodny i miły. W boksie trzyma czystość i nie bałagani.

Jędruś jest mistrzem łapania piłek w locie smiley Na spacer zabrał sobie piłeczkę, nie mam pojęcia skąd. Zaczepiał mnie żebym mu rzucała. Trochę się drażnił i powarkiwał, a zaraz po tym popychał piłkę nosem do mnie. Na komendę grzecznie siada. A jak mu podrzucam piłkę to łapie ją w locie, skacze do góry. Tak, tak, ten senior smiley Biega za piłką i szaleje jak szczeniak.

W kociarni jest bardzo zainteresowany kotami. Choć ma respekt do dużej ilości kotów. Myślę, że na początku znajomości chętnie by kota pogonił, tak dla "rozrywki", ale raczej nie w celach łowieckich. Prawdopodobnie przyjaźń z pewnym siebie kotem jest do wypracowania w domu.

Jędruś baaardzo lubi suczki. Z psami różnie bywa.

Szukamy dla Jędrusia nowego ciepłego domu i nowych troskliwych opiekunów, którzy docenią jego łagodny i miły charakter. A w zamian za psią przyjaźń zapewnią mu godne warunki oraz szczęśliwą psią emeryturę.

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek

Film


Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Dane ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2325
Kategoria: Psy średnie
Typ użytkownika: Schronisko

Schroniak.pl

  Zastrzega się możliwość występowania nieścisłości, błędów oraz informacji niepełnych
  i nieaktualnych. Schroniak.pl nie odpowiada
  za wszelkie problemy, trudności oraz konsekwencje będące skutkiem rozpoczęcia procedur adopcyjnych lub adopcji. Jako strona internetowa nie dajemy gwarancji możliwości zaadoptowania wybranego zwierzaka oraz nie bierzemy udziału w procesie adopcyjnym.

Partnerzy


  Partner medialny

  Partner techniczny